Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Warranty | 12 months |
| Customized support | OEM, ODM, OBM, Software reengineering |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Brand Name | BEACON |
| Model Number | LC-830A |
| Power | Electronic |
| Function 1 | balancing machine |
| Function 2 | dynamic balancing machine |
| Function 3 | crankshaft balancing machine |
| Function 4 | balancing machine dynamic |
| Function 5 | turbo balancing machine |
| Function 6 | rotor balancing machine |
| Function 7 | turbo balancing machine price |
| Function 8 | cardan shaft balancing machine |
| Function 9 | drive shaft balancing machine |
| Function 10 | balancing machine cardan |
Instock
There are no reviews yet.