Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Length | 300mm |
| Shape | Circular |
| Form | Single Face |
| Applicable Placement | LIVING ROOM |
| Display Type | Needle |
| Feature | Loudspeaker Mute |
| Pattern | Still life |
| Style | europe |
| Body Material | Acrylic |
| Type | Wall Clocks |
| Origin | Mainland China |
| Size | 30x30x3cm |
| Wall clock white classic | Wathces Relogio de parede |
| Wall Watch | Wall-clock |
| scenery clock on the wall | Creative Wall-Clock |
| garden clock | frameless clock |
| classic wall watch | art decor |
| vintage clock | for Kitchen |
| for bedroom | antique wall clock |
| silent watch | garden clock |
Instock
There are no reviews yet.