Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 164 × 55 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SWZ, ZAIZE |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | XENABLJ |
| By Inflating Mode | Other |
| Dampproof Mat Type | Other |
| Outdoor Activity | SANDBEACH |
| Camping Mat Material | Oxford |
| Product Name | Beach Mat With Metal Backrest Frame |
| Color | color is available |
| Size | 164*55*40cm |
| Material | oxford |
| package | opp bag |
| Logo | Custom Logo Acceptable |
| Function | Camping Hiking Festivals Outdoor Picnics |
| OEM | Yes! |
| Sample | Offered |
Instock
There are no reviews yet.