Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Channels | 2 (2.0) |
| Model Number | AA-AB32488 |
| Maximum Power Per Channel | Above 200W |
| Brand Name | WONDOM |
| WONDOM Model | AA-AB32488 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
Instock
There are no reviews yet.