Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Model Number | SP-S40 |
| Certification | RoHS, CE, CE, SAA |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Voltage | 220V |
| Weight | 1.7kg |
| Product size | 20.5*12*11cm |
| Power input | 15W |
Instock
There are no reviews yet.