Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Name | BBQ Motor |
| Barbecue motor | Grill motor |
| Package size | 47.5*11.8*9.5CM |
| Package weight | 1.9kg |
| Power | 4W |
| Roating speed | 2-3 RPM |
| Torque | 8-10KGF.CM |
| Feature 1 | Spiedo motor |
| Feature 2 | Motor rotisserie |
| Feature 3 | powered by battery(not include battery) |
Instock
There are no reviews yet.