Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 18 × 40 cm |
| Model Number | SF6142 |
| Upper Grill Size | 35*15*35 |
| Lower Grill Size | 35*15*35 |
| Bakeware Type | Wave Plate |
| Multi-gear Temperature Adjustment | Yes |
| Function | Non-Stick Cooking Surface, Heating temperature control, Cooking adjustment, Set temperature display |
| Material | Die Casting Aluminum |
| Certification | CE |
| Type | Electric Grill Pan |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000 |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Detachable Panini Maker |
| Feature1 | Aluminium right/lfet lift rod (polishing) |
| Feature2 | Adjustable temperature control |
| Feature3 | Non-stick coating plates |
Instock
There are no reviews yet.