Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Handle Material | Wood |
| Quantity | 1pcs |
| Size | Length 150mm |
| Model Number | BB-6-Silver |
| Used With | Sets & Kits |
| Brush Material | Horse Hair, Wool Fiber |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | MAKEUP BRUSH |
| Product Type | 6pcs Makeup Brush Set |
| Support Type | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.