Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Foundation |
| Quantity | 8ml |
| Model Number | bb glow |
| Size | Full Size |
| NET WT | 8ml |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Freckle Removing, Acne/Spot Removing, Pores |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Cream |
| Origin | KR(Origin) |
| Type | FOUNDATION |
| Manufacturer | CN |
| Distributor/Importer | CN |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Shelf Life | 2 year |
Instock
There are no reviews yet.