Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Cream |
| Quantity | one pcs |
| Model Number | BB & CC Creams |
| Size | Full Size |
| NET WT | 20g |
| Benefit | Moisturizer, Oil-control, Hydrating, Waterproof / Water-Resistant, firm, Whitening, Freckle Removing, BRIGHTEN, Nutritious |
| Sunblock | Yes |
| Formulation | Liquid |
| Shelf Life | 3years |
| Origin | Mainland China |
| Type | FOUNDATION |
| Date of Manufacture | New |
| Manufacturer | made in china |
| Skin Type | All Skin Types |
Instock
There are no reviews yet.