Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Model Number | BB-460 |
| Style | Ethnic |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Metals Type | Copper Alloy |
| Brand Name | mytery.com |
| Origin | NP(Origin) |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | fashion |
| Feature | Tibet mantras bangle |
| Metal | copper alloy, silver color |
| Figure | open cuff |
| Width | 27mm |
| Net weight | 35-38g |
Instock
There are no reviews yet.