Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Voltage | 100-240V |
| Battery | Alkaline AA, other |
| Barcode | No |
| CE | Certificate, Certificate |
| Certification | CE |
| Ship/Naval Vessel | Other |
| Model Number | RC0625A |
| Warning | Keep No Fire |
| Scale | 1:22 |
| Plastic Type | ABS, ABS |
| Type | Car |
| Material | Plastic |
| Brand Name | skxnier |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 4-6y, 7-12Y |
| Features | Diecast |
| Feature2 | Railway Accessories |
| Feature5 | wooden train track |
| Age Range | > 6 years old |
| Feature3 | Educational Toys |
| Name | RC Electric Vehicle Toys |
Instock
There are no reviews yet.