Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Battery Monitor |
| Type | Household Battery Tester |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Working voltage | 9~100V |
| Current range | 50A 100A 200A 300A |
| Capacity range | 0~999Ah |
| Operating current | 7.5mA |
| Backlight off | 3.5mA |
| battery monitor 12v | Battery scale meter |
| 12v battery monitor | battery monitor, coulometer battery monitor |
| Lead length | 15cm standard |
| Battery capacity tester | 12v battery coulometer |
Instock
There are no reviews yet.