Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KL-F |
| Type | Vehicle Battery Tester |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | JUNCTEK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, pse |
| DC Current | 0-600A |
| DC Voltage | 0-120V |
Instock
There are no reviews yet.