Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 33 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BR2023027 |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Contemporary |
| Feature | Cold and Hot |
| Brand Name | BECOLA |
| Number of Handles | Single Handle |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black/Chrome/Gold/Silver/White |
| Hose | 1.5m stainless steel hose |
| Function | basin, bathroom |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| bathroom | bath water mixer |
| Warranty | 3 years |
| Weight | 2.5kg |
Instock
There are no reviews yet.