Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 44 × 18 cm |
| Model Number | SQ-335 |
| Bathroom Accessory | Drainer |
| Faucet Mount | 4" Spread |
| Processing | Polished |
| Capacity | 9L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Countertop Sinks |
| Brand Name | Zeng Hunk |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.