Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 72 × 88 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Type | Mirrored Cabinets |
| Length | 61-90cm |
| Mirror Light | Not Included |
| Style | Modern Style |
| Material | Artificial Stone |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.