Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No. of Tiers | SINGLE |
| Origin | Mainland China |
| Small Size | 16.5*12.5*8cm |
| Medium Size | 24*12.5*8cm |
| Big Size | 31.5*12.5*8cm |
Instock
There are no reviews yet.