Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Porcelain, Ceramic |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | 43x16inch White |
| Size | 43.5"x16.5" |
| Product Dimensions | 16.5"D x 43.25"W x 5.25"H |
| Item Weight | 68 Pounds |
| Base Width | 43.25 Inches |
Instock
There are no reviews yet.