Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | Anti-fog Film |
| Style | Modern Style |
| Size | 300x400mm/11.8×15.7in |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | ot |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Dual Arm Extend |
| Material | High polyester PET, High polyester PET |
| Lenses Material | OTHER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Protective Film |
| Voltage | 110V, 220V(Optional) |
| Suitable for | bathroom mirror |
| Quantity | 1 PC |
Instock
There are no reviews yet.