Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 189 × 94 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | W2011S00006 |
| Open Style | Sliding Door |
| Shape | One-shaped |
| Material | Tempered Glass |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Color | Brushed Nickel |
| Hardware material | 304 stainless steel |
| Glass thickness | 8mm |
Instock
There are no reviews yet.