Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 23 × 7 cm |
| Regional Feature | europe |
| Theme | Love |
| Origin | Mainland China |
| color | silver |
| size L*W*H | 27.2×19.5x3cm |
| Functions | Home Decor Tray Light Luxury Ceramic Jewelry Dish |
| model | J180 |
| material | ceramic, porcelain |
| finishing | electroplated silver |
Instock
There are no reviews yet.