Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Filling | Memory Foam |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Carpet Sales | Finished Carpet (piece) |
| Age Group | adults |
| Application | bedroom |
| Specification | 40x60cm, 50x80cm, 60x90cm, 45x20cm, 80x120cm |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Style | europe |
| Design | ORIENTAL |
| Pattern | PRINTED |
| Use | FLOOR, DOOR, bath, Outdoor, Bar |
| Feature | waterproof, Anti-Slip, Fade Resistant, Wrinkle-Resistant |
| Technics | Machine Made |
| Material | 100% Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.