Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Faucet Mount | 8" Spread |
| Capacity | 9L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Pedestal Sinks |
| Material | Engineered Stone |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.