Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.953 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PP, PP |
| No. of Tiers | Three-Layer |
| Installation Type | Floor Type |
| Origin | Mainland China |
| product name | bathroom cabinet |
| Weight | 960g/1160g |
Instock
There are no reviews yet.