Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 40 × 30 cm |
| Surface Finishing | None |
| Valve Core Material | Ceramic |
| Style | Contemporary |
| Brand Name | ALENARTWATER |
| Number of Handles | Dual Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Dual Holder Dual Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Function: | Shower Set Faucet |
| Center distance: | 13.5-17cm(5.3"-6.6") |
| Shower hose: | 150cm |
| Faucet Color: | Antique / Brushed / Chrome / Matte Black /ORB |
| Type: | In-Wall Bath Faucet |
| Bathtub spout function: | 360 degree rotating spout |
| Bathtub Faucet Type: | Telephone Bathtub Faucet |
| Installation Type: | Wall Mounted Tub Sink Faucet |
Instock
There are no reviews yet.