Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.975 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 80290W |
| Style | vintage |
| Size | 8 inch |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | Round |
| Type | Framed Mirrors |
| Feature | Magnifying, 2-Face |
| Brand Name | ELLEN HOMEDECOR |
| Material | Copper |
| Lenses Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.