Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Operation mode | Infrared induction |
| Place | Kitchen/Bathroom |
| Liquid volume | 300ml |
| Feature 1 | New Touchless Induction Automatic Sensor Electronic Soap Smart Dispens |
| Feature 2 | 300ml Automatic Liquid Soap Dispenser |
| Application | Hotel |
| Design Style | Modern |
| Main Material | ABS |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Function | Auto Soap Dispenser |
Instock
There are no reviews yet.