Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Theme | THANKSGIVING |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 420 |
| Disposable | No |
| Model Number | 70*140cm |
| Pattern Type | Geometric |
| Absorption | 26s-30s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | jacquard |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Organic Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| 1 | Bath towel |
| 2 | Body towel |
| 3 | Bath towels for boys and girls |
| 4 | 100% cotton bath towel |
| 5 | Creative patterned bath towel |
| 6 | Factory wholesale bath towels |
Instock
There are no reviews yet.