Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Design | ORIENTAL |
| Pattern | PRINTED |
| Use | DOOR, FLOOR, Bar, bath, EXERCISE, PRAYER, CAR |
| Feature | Anti-Slip, Anti-Bacteria, Corrosion-Resistant, Fade Resistant |
| Technics | Machine Made |
| Material | flannel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Application | Door/Kitchen/Living Room/Balcony/Bathroom/Exercise |
| Style | Modern Style |
| Specification | 40x60cm/50x80cm/40x120cm/60x180cm |
| Speciality | Lightweight/Durable/Fashionable/Water absorption |
Instock
There are no reviews yet.