Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.369 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Press type faucet |
| Valve Core Material | aluminum |
| Surface Finishing | Electroplated |
| Style | Contemporary |
| Brand Name | ANENG |
| Number of Handles | Single Handle |
| Cold/Hot Water Control Type | Auto-Thermostat Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Texture: | Aluminum Alloy |
| Size: | Approx. 5×2.5inch(12.7×6.50cm) |
Instock
There are no reviews yet.