Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Sea Salt |
| NET WT | 70g |
| Item Type | Bath |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
Instock
There are no reviews yet.