Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | Extra Bass Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | No |
| Support APP | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | Battery |
| Channels | 2 (2.0) |
| Battery | Yes |
| Communication | bluetooth |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | basix |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.