Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | WOMEN |
| Material Composition | canvas |
| Style | Casual |
| Closure Type | No Zipper |
| Pattern Type | Floral |
| Main Material | CANVAS, Canvas |
| Item Type | shopping bags |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| product type | tote bag shopping bag canvas bag |
| Product size | Item Width: 35cm Item Length: 40cm |
| Item Weight | 0.11 |
Instock
There are no reviews yet.