Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | RoHS, CE, KC, FCC |
| Max Output | 100W |
| Shell Material | Metal |
| Features | Digital display |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | Four Usb |
| Brand Name | BASEUS |
| BASEUS Model | BASEUE |
| Battery Type | Lithium Ion Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Product name | Baseus EnerGeek 145W Power Bank |
| Size | 52.8*45*155 mm |
| Type 2 | Max 145W Power Bank |
| Feature 1 | Built-in Digital Display |
| Feature 2 | 100W Fast Charging |
| Feature 3 | Charges 4 Devices Simultanesously |
| Feature 4 | Easy to Carry |
| External Battery | PowerBank for Macbook Pro Air |
| Applies to | for iPad Tablet iPhone 16 15 |
| Single Charging | 100W for USB-C, 33W for USB-A |
| Power Station | for iPhone Samsung Xiaomi Poco |
| Support | Dropshipping, wholesale, retails. |
Instock
There are no reviews yet.