Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Max Output | 20W |
| Shell Material | Plastic |
| Features | wireless charge |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery, Lithium Ion Battery |
| Brand Name | BASEUS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
Instock
There are no reviews yet.