Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Certificate | YES |
| Size Per Pearl | 10-11mm |
| Certificate Type | NGTC |
| Item Weight | About 6g |
| Model Number | BZZQ |
| Metals Type | None |
| Main Stone | PEARL |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | BaroqueOnly |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Gender | Women/Female/Girlfriend/Lady |
| Occasion | Wedding/Party/Anniversary/Engagement |
| Style | Cute /lovely/Fashion/Elegant |
| Zircon inlaid | No |
| Pearl level | AAAA |
| Colour | Golden/Pink/Purple |
| Explain 1 | Beads now, can punch for you |
Instock
There are no reviews yet.