Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 30 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | About 145x100cm |
| Material | as show |
| Model Number | Hairdresser Gown |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.