Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Size | 145*160~145*175cm |
| Material | nylon |
| Model Number | J06-J46 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
| Number of Pieces | One Unit |
| brand | FnLune |
| weight | 145G~150G |
| Is it waterproof | YES |
| Suitable for the crowd | adult |
| Whether anti-static | yes |
| thickness | Thicken |
| Stock up | 50000 |
| Material1 | Gown Cloth |
Instock
There are no reviews yet.