Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 19 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900W |
| Body Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | aluminum |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Code | DQ00036 |
| Voltage | 220V |
| Power | 900W |
| Package weight | 6KG |
| Packing size | 37*19*37 |
| Style | detachable |
Instock
There are no reviews yet.