Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 28 × 70 cm |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Fuel type | Carbon |
| Main material | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.