Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Frame Color | Champagne |
| Model Number | Diamond Table Lamp |
| Application | Bed Room |
| Technics | Plated |
| Body Color | Yellow |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | CRYSTAL |
| Shade Direction | Up & Down |
| Finish | Brushed Nickel |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Table Lamps |
| Power Source | DC |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Wattage | 0-5W |
| Brand Name | Claeted |
| Body Material | aluminum |
| Material | Metal |
| Voltage | 5V |
| Is Dimmable | Yes |
| Style | Modern Style |
| Nordic Table Lamp in Bedroom Floor | For Bar Bedroom Bedside Coffee Crystal LED Desk Night Light Lamps |
| Rechangeable USB Lighting | Bar Hotel Restaurant cordless table lamp |
Instock
There are no reviews yet.