Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Material | Plastic |
| Writing Point | 0.5mm |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | PC1939 |
| Brand Name | Baoke |
| Origin | Mainland China |
| Type | Gel Pen |
| Ink Color | Blue-black |
Instock
There are no reviews yet.