Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 15 cm |
| Output Power(w) | 5w-10w |
| Battery Capacity(mAh) | High Capacity |
| Waterproof / Water-Resistant | IP55 |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 999 |
| Frequency Range | 136-520MHz |
| Dimensions | 180*70*45mm(Expect Antenna) |
| Model Number | UV-25L |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 10km-50km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.