Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 2200 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Model Number | DM-32UV |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | JIUJIUTONG |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | DM-32UV |
| Weight | 350g |
| Size | 182*67*41mm |
| Feature 1 | GPS |
| Feature 2 | Recording |
| Feature 3 | AES256 Encryption |
| Feature 4 | Keypad Lock |
| Feature 5 | DTMF/VOX/NOAA/FM/AM |
| Feature 6 | Type-C Charging |
| Feature 7 | 2.0" TFT large screen |
Instock
There are no reviews yet.