Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 2200 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 128 |
| Frequency Range | 136-174MHZ-400-520MHZ |
| Dimensions | 130x56x36.5mm |
| Model Number | H7 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | Aepane |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.