Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.719 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 10w-25w |
| Battery Capacity(mAh) | 4800 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | 16 CH |
| Frequency Range | 400-470 MHZ |
| Dimensions | 140*55*35mm (not include antenna) |
| Model Number | BF-1909 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | 5km-10km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.