Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Windproof Headband |
| Style | Active |
| Pattern Type | |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| Material: | Polyester Microfiber |
| Size: | 24*48cm with tubular shape |
Instock
There are no reviews yet.