Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 1.5g |
| is_customized | No |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | Original design |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | Classic |
| Model Number | MSR070 |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | WEDDING |
| CertificateType | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Brand Name | BAMOER U |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
| Moissanite Color | D color |
| Moissanite Clarity | VVS1 |
| Moissanite Cut | EX |
| Moissanite | 0.2cm/0.03ct 0.25cm/0.06ct 0.35cm/0.2ct |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
| Width | 0.15cm |
| Material | S925+Moissanite+Plated platinum |
Instock
There are no reviews yet.