Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 2.8g |
| is_customized | Yes |
| Certificate Number | Sterling Silver foot jewelry |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Round |
| Style | TRENDY |
| Gender | Women |
| Model Number | SCT016 |
| Length | 30cm |
| Certificate Type | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | None |
| Brand Name | bamoer |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Anklets |
| Fine or Fashion | Fine |
| Occasion | Anniversary, Engagement, Gift, Party, Wedding |
| Packaging | Only one free velvet jewelry bag for each parcel |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Customize | Accepted. Contact get more details and discount |
| Wholesale | Accepted, contact get wholesale price |
Instock
There are no reviews yet.